Lucaffe - Káva

Lucaffe - Káva

Lucaffe - Káva Praha
Lucaffe káva

Lucaffe káva

Lucaffe Káva Praha
Lucaffe Classic

Lucaffe Classic

Lucaffe Classic mletá káva

Lucaffe Classic mletá káva

Lucaffe Mr.

Lucaffe Mr.

Lucaffe Mr. exclusive 100% arabika zrnková káva 250g

Lucaffe Mr. exclusive 100% arabika zrnková

Lucaffé Arabica

Lucaffé Arabica

Lucaffé Arabica Classic

Lucaffé Arabica Classic

Lucaffe pod

Lucaffe pod

Lucaffe Mr. Exclusive 100% arabika E.S.E. pod

Lucaffe Mr. Exclusive 100% arabika E.S.E. pod

Lucaffe Piccolo

Lucaffe Piccolo

Lucaffe Piccolo Dolce

Lucaffe Piccolo Dolce

Lucaffé Exquisi

Lucaffé Exquisi

Lucaffé Exquisit zrnková káva

Lucaffé Exquisit zrnková káva

Káva Lucaffé Ma

Káva Lucaffé Ma

Káva Lucaffé Mamma Lucia

Káva Lucaffé Mamma Lucia

Lucaffe Espress

Lucaffe Espress

Lucaffe Espresso Bar zrnková káva

Lucaffe Espresso Bar zrnková káva

Horká čokoláda

Horká čokoláda

Horká čokoláda

Horká čokoláda

Lucaffé cappucc

Lucaffé cappucc

Lucaffé cappuccino šálek

Lucaffé cappuccino šálek

Lucaffe

Informační web o značce kávy Lucaffe.

Společnost Lucaffe Coffee Roasting Company založil v roce 1996 Gian Luca Venturelli na břehu Gardského jezera v Padenghe sul Garda. Roky na univerzitě, kde se věnoval studiu kávy a poté pracoval s pěstiteli v Jižní Americe, podnítila nejen jeho znalosti ale i vášeň a intenzitu, s níž Gian Luca rozvíjela filozofii své společnosti. Firma se rychle rozrůstala a v roce 2004 se přestěhovala se do nového sídla společnosti Carpenedolo (Brescia) a stala se jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii.
Odborné znalosti, zavádění novinek a zejména touha po udržení té pravé „made in Italy“ kvality, to jsou atributy, které činí z kávy Lucaffé ostrov ležící mimo pevninu italské kávy.
Výběr kávových zrn
Nakupování a výběru kávy se osobně Gian Luca Venturelli, který také chutnává všechny vzorky, které jsou dodány společnosti. Velkou část svého času věnuje i cestám do zahraničí kde navštěvuje plantáže a distributory.
Míchání (blending) kávy
Míchání (blending) gurmánských kávových směsí Lucaffé  jsou výsledkem let vášnivého výzkumu pana Venturelliho a nabízíme je v různých typech, které uspokojují individuální chuť každého. Každá odrůda kávy se mísí ve velmi přesných poměrech.
Pražení kávy Lucaffé
Společnost dbá na zpracovní kávových zrn řemeslným způsobem do kterého patří i jemné pražení, které velmi pomáhá snižovat v kávě množství hořkých příchutí a látek. Díky speciálnímu způsobu pražení je káva Lucaffé Classico velmi vhodná pro ty, kteří občas u pití kávy trpí podrážděností žaludku.
Všechny kávy značky Lucaffé jsou typickým příkladem italských pomalu pražených káv, s jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky kterým káva získá příjemnou jemnou, ale pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády.
blending

blending

blending
Mletí kávy
Mletí je jemná fáze s největším důrazem na konečný výsledek. Káva se mele za naprosté nepřítomnosti kyslíku a při nízkých teplotách kdy se zachovávají všechny vlastnosti kávových zrn.
Balení kávy Lucaffé
Společnost Lucaffé obzvláště pečuje o balení všech svých káv, a to jak kávy zrnkové, mleté nebo v pods, tak aby se jejich aroma kávy zachovalo co nejdéle. Balení se provádí v chráněném prostředí s přívody dusíku, aby se eliminoval kyslík a zabránilo se oxidaci. Tímto způsobem se zachovávají vůně a konečný nápoj se může vždy pochlubit záviděníhodným krémem. Použití papírových sáčků zaručuje úspěch nejmodernějšího italského espresa.
Papírovými sáčky zahájil Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy.
čerstvá káva

čerstvá káva

čerstvě mletá káva
Sáček je v podstatě jednorázová dávka mleté pražené kávy, uzavřená v sáčku z potravinářského papíru, ideální pro přípravu dokonalého espressa. Čerstvost je zaručena skladováním v dusíkové atmosféře, balení do samostatných hliníkových sáčků předchází ztrátě vůně. Je ideálním výrobkem pro použití v kavárnách a restauracích, neustále usiluje o udržení neměnné kvality – to, čeho je v křehkém kávovém průmyslu, ovlivněném tisíci odlišnými a nepředvídatelnými proměnnými, tak těžké dosáhnout
Káva Lucaffe
Káva Lucaffe je káva speciální kvalit. Rozdíl mezi touto kávou a ostatními spočívá v její jedinečnosti - kvalitou odpovídá potřebám pro přípravu dokonalého espressa. Lucaffe bylo vybráno experty pro její jedinečnou kvalitu chuti - odlišuje se absencí nežádoucích výrobních postupů.
Lucaffe je káva s nízkým obsahem kyselinek, vhodná pro každodenní konzumaci, s obsahem 100% arabiky v senzoricky vyváženém množství zajišťujícím lahodnou chuť. Je bez konzervantů, chemikálií, filtrací, ozařování a úprav prováděných běžně u jiných káv.
Lucaffe je ideální k použití v míchaných nápojích - jak latte macchiato tak cappucino cream caramel, pro svoji schopnost pozitivním způsobem zvýraznit a umocnit chuť použitých ingrediencí.
Lucaffe káva

Lucaffe káva

Informační web o značce kávy Lucaffe
Lucaffe Mr. exclusive 100% arabika
Opravdová 100% Arabica bez kyselinek, pěkná hutná káva s kvalitní pěnou, chutí a vůní.
Jedinečně vyvážená chuť a vůně - 100% obsah kávových zrn druhu Arabica. Tato exkluzivní směs kávy Arabica z jižní Ameriky, je určena pravým labužníkům. Vychutnejte si opojné aroma této kávy, které připomíná čerstvě upečený chléb s ořechy.
Lucaffe Classic
Lucaffe Classic je kávová směs vyznačující se klasickou jemnou a sladkou chutí italského espressa.
Lucaffé Exquisit
Lucaffé Exquisit je exkluzivní luxusní káva, která si vás získá. Ať už netradiční chutí po kakau, suché slámě a čokoládě. Nebo hustou krémovou čokoládovou pěnou a delikátní vůní, jež je určena pro opravdové znalce a speciální příležitosti. Pít tuto bohatou kávu po ránu vám dá skutečnou chuť do života.
Je určena pro opravdové znalce a speciální příležitosti.
Lucaffé Mamma Lucia
Káva Lucaffé Mamma Lucia byla vytvořena speciálně pro použití v gastronomii. Kvalitní káva s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mamma Lucia je tvořena směsí druhů v poměru 40% arabika a 60% robusta původem ze Střední a Jižní Ameriky. Jedná se o středně silnou kávu s lehkou pěnou a vyšším obsahem kofeinu, která je výborná především k přípravě espressa jak v páce, tak pomocí kávových automatů.
Horká čokoláda Lucacao
Horká čokoláda značky Lucacao se od těch ostatních odlišuje svou dokonalou a excelentní chutí. Je vyráběna pouze z vybraných surovin zaručujících nejvyšší kvalitu, z holandského kakaa 22/24%. je rozpustná s vodou či mlékem.
Káva Praha

Káva Praha

Káva Praha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one